Social organization Ukrainian Association of Security Experts

Articles МВС спростувало заяву заступника міністра Антона Геращенко

7 липня 2020 року на брифінгу в ТЦ «Лавина» заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що в Міністерстві внутрішніх справ розробляють законопроект, який умовно називається «Закон про безпечну Україну» і що даним законопроектом  пропонується встановити відповідальність за незаконне використання інформації, зібраної з відеокамер спостереження в громадських установах. Також заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що до розробки даного проекту закону Міністерство внутрішніх справ залучило народних депутатів і громадських активістів. Дивиться відео з 3 хв. 58 сек.

 

https://www.facebook.com/watch/live/?v=931623653976227&ref=watch_permalink

 

 

Наша організація надіслала Запит до МВС України де попросили надати відповідну інформацію, а саме:

–      Яким Наказом МВС України була створена робоча група по розробці проекту Закону «Про безпечну Україну».

–      Надати інформацію хто увійшов до складу робочої групи по розробці проекту Закону «Про безпечну Україну» і по яким критеріям здійснювався відбір.

–      Які європейські та українські законодавчі і нормативні документи та стандарти використовуються для розробки проекту Закону «Про безпечну Україну». Та інш.

Також наша організація запропонувала МВС України залучити спеціалістів нашої організації до роботи робочої групи по розробці даного проекту Закону.

 

 

 

 

 

 

На початку року ми отримали відповідь від МВС України, за підписом того ж Антона Геращенко, де спростовується заява заступника міністра Антона Геращенко  щодо розробки в МВС проекту Закону з робочою назвою «Безпечна Україна». Тобто на брифінгу журналістам і громадськості була надана неправдива інформація – так як ніякого проекту Закону з робочою назвою «Безпечна Україна» в МВС України не розробляється і відповідно ніякі народні депутати та громадські активісти до його розробки не залучалися.

 

January 23, 2021