Social organization Ukrainian Association of Security Experts

News On July 30, the Ministry of Education hosted the first introductory meeting of the members of the working group on the development of the State Standard of Vocational Education in the profession of “Electrician OPS”.

30 липня в Міністерстві освіти пройшла перша ознайомча зустріч членів робочої групи з розробки Державного стандарту професійно-технічної освіти за професією «Електромонтер охоронно – пожежної сигналізації». У зустрічі прийняли участь:
– Юрій Кравець – державний експерт Міністерства освіти і науки України
– Олег Лощилін – Голова правління Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання спеціалістів безпеки»?
– Олександр Бенедищук – Директор учбового центру ПП «Науково-технічний центр «Українського союзу виробників протипожежної продукції та послуг».
Фото архів.
В процесі вивчення підготовчих документів зясувалось, що у відповідність до Державного класифікатора професій – Кваліфікаційні вимоги до професії “Електромонтер охоронно – пожежної сигналізації” (код 7244) спираються ще на радянський документ – Единый тарифно-квалификационый справочник работ и профессий рабочих (выпуск 58), Научно-исследовательский институт труда Госкомитет СССР по труду и социальным вопросам (НИИ труда)) від 1985 року.
За 29 років незалежності ніхто із зацікавлених державних установ і відомств так і не спромігся внести відповідні зміни. На жаль, і наша група вимушена спиратися на цей нормативний документ.
В противагу буде використана нова методика, у відповідності до – “Рамкової програми ЄС щодо оновлених ключових компетентностей для навчання протягом життя”, схваленої Європейським парламентом і Радою Європейського Союзу 17 січня 2018 року.

July 30, 2020

Ensuring the safety of sporting events

 

 

...

Article – Innovations in taxation of installation of fire protection systems and security systems as a field of construction

В 2016 року дві асоціації – учасники Української Ради Бізнесу...

The National Police is covered by the coronavirus so as not to create a public council

В січні 2020 року до очільника Національної Поліції України Ігоря К...