Громадська організація Всеукраїнське об'єднання спеціалістів безпеки

Діяльність 18 січня 2022 року відбулась робоча зустріч Голови правління організації Лощиліна О.Ю з Заступником міністра внутрішніх справ України Драп’ятим Б.Є. та начальником Управління ліцензування МВС Чубаєвським В.І.

18 січня 2022 року, за сприяння та за участі Заступника міністра внутрішніх справ України Драп’ятого Б.Є. відбулась робоча зустріч Голови правління нашої організації Лощиліна О.Ю. з новим керівником Управління ліцензування МВС України Чубаєвським В.І.

Єдине питання яке було обговорено – це відновлення роботи Координаційної ради МВС України з питань ліцензійної діяльності,
Керівництву МВС була надана інформація щодо повної бездіяльність даного дорадчого органу протягом останніх 4-х років і про відсутність взаємодії між МВС, як державним регулятором і сферою охоронної діяльності.

Нагадаємо, що даний орган був створений 24 квітня 2017 року, згідно Наказу Міністерства внутрішніх справ України № 333 «Про створення Координаційної ради Міністерства внутрішніх справ України з питань ліцензійної діяльності» і зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18 травня 2017 р. за № 638/30506.

За результатами зустрічі, наша організація отримала лист від Управління ліцензування з інформацією щодо розпочатої роботи.

Лютий 2, 2022