Громадська організація Всеукраїнське об'єднання спеціалістів безпеки

Новини 19 липня представники Української Ради Бізнесу, яка об’єднує 75 бізнес-асоціацій, серед яких і керівники громадських об'єднань сфери безпеки, підписали Декларацію про наміри із партією «Слуга Народу».

19 липня представники Української Ради Бізнесу, яка об’єднує 75 бізнес-асоціацій, серед яких і керівники громадських об’єднань сфери безпеки Анатолій Долинний (УФІБ), Борис Платкевич (УСПТБ) і Олег Лощилін (ВОСБ), а також Фонд підтримки економічної безпеки України, ініціатива платформи Бізнес-100, Економічної експертної платформи, експерти з питань е-урядування та е-демократії підписали Декларацію про наміри із партією «Слуга Народу».

 
Як заявив Олександр Гетьманцев, майбутні парламентарі і урядовці чекають ні тільки пропозицій, а і готових законопроектів і нормативних актів, які необхідні бізнес середовищу.


Це вже четверта Декларація про наміри, яку політичні партії, що йдуть до Верховної Ради, підписали з УРБ.

Більш детально на сайті УРБ – http://www.urb.org.ua/index.php/item/212-priorytety-vitchyznianoho-biznesu-pidtrymani-partiieiu-sluha-narodu.html

Липень 20, 2019

29 серпня відбулось засіданні Координаційної Ради “Української Ради Бізнесу”

29 серпня, члени Української Ради Бізнесу на засіданні Координаційн...

Чергова відповідь відписка від МВС (Управління ліцензування).

Наша організація отримала відповідь від МВС України (Управління ліц...

10 липня 2019 року відбувся Форум “Бізнес проти знищення держави. Аналіз проблем. Висновки. План дій”, який проводився громадською організацією “Бізнес Варта”

10 липня 2019 року керівник організації ГО “ВОСБ” Лощил...