Громадська організація Всеукраїнське об'єднання спеціалістів безпеки

Новини 11 грудня 2018 року у Києві пройшов круглий стіл “Національна адвокасі-кампанія бізнесу: голос українських підприємців”.

11 грудня 2018 року у Києві пройшов круглий стіл “Національна адвокасі-кампанія бізнесу: голос українських підприємців”. Голова правління ВОСБ Лощилін О.Ю. прийняв участь в даному заході.

Ініціаторами дискусії виступили Українська Рада Бізнесу (УРБ), Нацплатформа МСБ, Спілка українських підприємців (СУП). Незалежний фасилітатор процесу об’єднання навколо ініціативи — Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Метою зустрічі стало формування Порядку денного, який об’єднає український бізнес напередодні виборів, що заплановані на 2019 рік.

Серед виступаючих були Президент АПП Грігол Катамадзе, Голова АПП Олександр Чумак та інші.

Уповноважені представники бізнес-асоціацій підтримали ТОП-6 пунктів проекту Порядку денного та висловили додаткові пропозиції до списку пріоритетів реформ. Ініціатива є аполітичною та вільною для приєднання. 

Від секторального ринку безпеки на заході також були присутні Президент УСПТБ Платкевич Б.С., Голова УФІБ Долинний А.С., які виступили з проблемними питаннями та надали свої пропозиції і доповнення до «ТОП-6».

Зі свого боку наша організація подала наступну пропозицію – «Залучення громадських об’єднань («бізнес асоціацій) до формування і реалізації державної політики, шляхом обов’язкової участі представників громадянського суспільства на стадії підготовки нормативних документів в органах законодавчої і виконавчої влади».  

Грудень 12, 2018