Громадська організація Всеукраїнське об'єднання спеціалістів безпеки

Новини МВС України опублікувало “Річний план проведення заходів державного нагляду (контролю) Міністерством внутрішніх справ на 2019 рік.”

МВС України, як державний регулятор, затвердило “Річний план проведення заходів державного нагляду (контролю) Міністерством внутрішніх справ на 2019 рік”. Наказ МВС № 942 від 21.11.2018 року.
В даному переліку із 45 підприємств і підприємців, що підлягають перевірці з додержання вимог ліцензійних умов провадження охоронної діяльності:

  • 100% – підприємств з незначним ступенем ризику.
  • 42% – це підприємства муніципальної охорони.

Цікаво а чи є в країні підприємства з середньою чи високою ступенем ризику, у відповідності до  Постанови КМУ №285 від 10.10 2018р. “Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері охоронної діяльності, що підлягає ліцензуванню, і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством внутрішніх справ”. 

Також цікаво а чому раптова така увага з боку Управління ліцензування МВС Украіни до “Муніципальних” підприємств з охоронною діяльністю.

Див. dodatok_do_nakazu_mvs_942

Січень 3, 2019