Громадська організація Всеукраїнське об'єднання спеціалістів безпеки

Новини НОВИНА від Громадської організації «Всеукраїнська Асоціація Приватних Детективів», стосовно реорганізації в Громадську організацію «Міжнародна Асоціація розслідувачів та експертів з кризових ситуацій» (МАРЕКС).

02 серпня 2018 року Громадська організація «Всеукраїнська Асоціація Приватних Детективів» припинила свою роботу в сфері приватної детективної діяльності, змінила концепцію розвитку і була реорганізована в Громадську організацію «Міжнародна Асоціація розслідувачів та експертів з кризових ситуацій» (МАРЕКС).

Головна мета діяльності МАРЕКС – об’єднання фахівців із захисту бізнесу і особистості на національному та міжнародному ринках, просування на ці ринки власних (без участі різномастих  посередників) проектів по вирішенню задач бізнес-структур в Україні і за її межами. Основою цього процесу стають багаторічні дієві контакти з відповідними експертами в усіх куточках світу.

Тепер в арсеналі розслідувачів і експертів МАРЕКС – можливості по вивченню міжнародного ринку збуту, захист великого і середнього бізнесу на самих різноманітних напрямках, пошук людей по всьому світу, корпоративні розслідування при повній незалежності від зацікавлених сторін, і багато інших можливостей по попередженню та захисту від кризових ситуацій. При необхідності проведення приватних чи корпоративних розслідувань МАРЕКС залучає найрізноманітніших експертів та спеціалістів без звернення до державного ресурсу, а також з позицій журналістських розслідувань на основі власного інформаційного агентства та інших створюваних ЗМІ. Від сьогодні МАРЕКС об’єднує в своїх рядах не тільки професійних розслідувачів, але і експертів-переговорників, ІТ-експертів, вчених і викладачів, юристів і адвокатів, психологів, поліграфологів, фахівців з конкурентної розвідки, приватних виконавців, аналітиків, конфліктологів, спеціалістів по захисту інтелектуальної власності та інших. Територіальний масштаб можливостей учасників МАРЕКС покривається прямими діловими контактами серед професіоналів у всьому світі.

Розслідувачі та експерти з кризових ситуацій зі своїми можливостями і досвідом вже зараз формують власні пропозиції ринку та ідуть на допомогу бізнесу, суспільству та особистості, а перетворену в фікцію приватну детективну діяльність залишають всім бажаючим. Учасники МАРЕКС завжди відкриті для взаїмовигідної і чесної співпраці в найскладніших ситуаціях.

Детальніше: https://aupd.com.ua/marecs-ua/

Серпень 29, 2018

З Різдвом Христовим!

...

З Новим 2022 роком!

...

Створення Робочого комітету «Приватна охорона»

21 грудня 2021 року, на відкритих зборах членів правління і членів ...