Громадська організація Всеукраїнське об'єднання спеціалістів безпеки

Діяльність У відповідності до підписаного меморандуму, ГО “ВОСБ” та ГО “СРСБ” узгодили РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо перевірок МВС України в частині державного нагляду (контролю) у сфері провадження охоронної діяльності.

МВС України у відповідності до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» є державним регулятором і органом державного нагляду у сфері провадження охоронної діяльності.

 Щорічно МВС України складає і затверджує «РІЧНИЙ ПЛАН перевірок Міністерством внутрішніх справ додержання ліцензіатами вимог Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності….». Даний план узгоджується Державною регуляторною службою України і вноситься до єдиного плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) з розміщенням на сайті ДРС України.

В даному плані крім назви і реквізитів підприємств зазначається дата початку перевірки, строк проведення перевірки і ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері охоронної діяльності

КРИТЕРІЇ, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері охоронної діяльності визначається у відповідності до розрахунків що затверджені Постановою Кабінету міністрів України від 10 жовтня 2018 року №825.

 Більшість відповідей на питання – як готуватися до перевірки, як поводити під час перевірки, які документи і дані надавати, як оскаржувати дії чи документи перевіряючих та на інші питання ви знайдете у інформації що викладені у додатку:

Рекомендації по перевірці МВС_2019

Данні рекомендації взяті з офіційного сайту ДРС України і викладені у вигляді питань і відповідей згідно чинних нормативних документів.

Січень 27, 2019

19 травня 2020р. відбулось відкрите засідання членів організації у формі відеоконференції.

19 травня 2020 року, о 16.00 відбулось відкрите он-лайн (zoom ̵...

Ми підтримуємо проведення круглого столу Комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради України!

В кінці лютого, на прохання керівника Української асоціації власник...

Підписано Угоду про співробітництво і партнерство між ГО “ВОСБ” та учбовим центром ПП “УСВППП”

24 cічня 2020 року Голова правління нашої організації Олег Лощилін ...