Громадська організація Всеукраїнське об'єднання спеціалістів безпеки

Новини У Києві пройшов IIІ-й Міжнародний Конгресу розслідувачів та експертів з кризових ситуацій, що проводиться “Міжнародною Асоціацією МАРЕКС”

6-го і 7-го червня 2019 року в Києві пройшов IIІ-й Міжнародний Конгрес розслідувачів та експертів з кризових ситуацій, що проводився нашим партнером “Міжнародною Асоціацією МАРЕКС”.

Перший день:

Приємно здивувало і порадувало:


Представник Міжнародної федерації приватних детективів (IKD) Georg Hirtle розповів про розробку та впровадження на рівні Євросоюзу стандартів послуг і навчання приватних детективів. Harmonizing the Highest Standards since 1964!


Представник Міжнародної компанії Pinkerton по євро регіону Jiri Novy розповів про використання детективами технічних засобів моніторингу і відео спостереження.


Особливостям і питанням технічних засобів в проведенні приватних розслідувань (“радіоперехоплення через точки wi-fi” та ін.) приділив Андрій Перцюх – керівник компанії “IT лабораторія”.

Висновок-стандарти і технічні засоби приватним розслідувачам і детективам теж потрібні !!!

Серед спікерів був керівник International consulting company EURASIA Seyt-Abla Ibragimov (Туреччина). Людина чудово говорить російською і володіє українською, англійською та турецькою мовами. Тема виступу – “Траблшутінг …”, словниковий запас підвищився новим словом а знання новим поняттям застосовним в питаннях безпеки і конфліктних ситуацій.

IIІ-ий Міжнародний Конгрес розслідувачів та експертів з кризових ситуацій це і зустрічі з уже знайомими колегами з АПКБУ (Юрій Седнєв) і Професійного об’єднання охоронців (Євген Солощенко) а так само з новими організаціями як то Sidcon (Юрій Когут) і їх напрацюваннями та літературою в області безпеки.

та КДС (Арій Олесь) і ознайомленням з їх програмним комплексом безпеки “КДС”.

Червень 15, 2019

Стаття – Україна ігнорує вимоги ЄС щодо систем відеоспостереження в публічних місцях

У відповідності до ініціативи ГС «УФІБ» та участі нашої організації...

Стаття – Відповідальність за запис телефонних розмов без згоди співрозмовника

Відповідальність в Україні за запис телефонних розмов_Стаття

19 травня 2020р. відбулось відкрите засідання членів організації у формі відеоконференції.

19 травня 2020 року, о 16.00 відбулось відкрите он-лайн (zoom ̵...