Громадська організація Всеукраїнське об'єднання спеціалістів безпеки

Новини Звіт про виставку “Безпека 2018”

23-26 жовтня 2018 у Києві в виставковому павільйоні «Плаза» пройшла щорічна виставка «Безпека 2018».
ЗВІТ – враження:
1-ий день Відкриття Виставки. Серед почесних гостей (кого знаю) А. Геращенко (народний депутат України, радник голови МВС), Б. Платкевич (голова УСПТБ), С. Сидоренко (голова УФПБ), Г. Тупчій (Венбест).
Котрий рік поспіль серед учасників Виставки та почесних гостей немає співробітників НПУ-Поліції охорони, Київська «зірка пультової охорони» теж була відсутня.

Відбулися показові виступи співробітників охорони компаній “Венбест” і “Охоронний холдинг”.


На виставці поєднали корисне і урочисте. Вручив Свідоцтво члена Організації – Олександру Білозор.


Олександр є фахівцем в області не тільки традиційних систем безпеки таких як охоронна сигналізація або контроль доступу але і фахівцем в області інтегрованих систем. Це ті технічні системи та організаційні напрямки безпеки які все більше і більше входять на об’єкти. Один з таких об’єктів Олександр не тільки змонтував, налагодив і обслуговує але і щорічно проходить міжнародний аудит з організації безпеки на цьому об’єкті.


Одна з цілей щорічної Виставки “Безпека” – це зустрічі з партнерами, колегами, старими і новими знайомими – Володимир Косенко (глава СРСБ, м. Харків), Сергій Лебедєв (ГалЦентр, м. Львів), Сергій Ільїн (Скіф Тактікал Центр, м. Миколаїв) та інші.


У перший і другий дні на Виставці “Безпека 2018” відбулася зустріч, обмін думками, спільне ознайомлення з виставковими стендами з нашим партнером – керівником Громадської організації “СРСБ” та Фундації “Схід Захід”  Володимиром Косенко (м. Харків).


Володимир зараз йде по новому для громадських організацій напрямку – це залучення грантів.


У другий день Виставки «Безпека 2018» зустрівся з членом нашої Громадської організації Олександром Гордєєвим і колективом його підприємств. Вручив йому Свідоцтво.


Правильно організувати побудову систем централізованого спостереження, каналів передачі інформації потрібно вміти. Олександр – це той фахівець, який це знає і вміє робити.


Приємна зустріч і вручення Свідоцтва колективного члена нашої організації – керівнику “Тернопільського регіонального об’єднання спеціалістів безпеки” Сергію Прохорець.


Сергій Анатолійович – це та людина яка «втягнула» мене в громадський рух. Добре це чи погано, я поки не знаю.

Як до фахівця в питаннях ринку і послуг пожежної безпеки та представнику Тернопільської (і не тільки) регіону, я звертаюся саме до Сергія Анатолійовича.


В останні дні Виставки відвідали стенди “Безпека 2018” з Євгеном Пановим, де йому також було вручено Свідоцтво члена Організації.

 

Якщо потрібно зробити монтаж технічних систем безпеки, то це мій партнер і консультант, хоча і йому, і мені потрібно і вчитися, і поповнювати свій багаж знань, як взаємним обміном, так і з інших джерел.


На виставці “Безпека 2018” Виробники та постачальники ITV, Охорона і Безпека, Ajax, Hikvision, Венбест, Каліпсо представили нові гібридні і радіо охоронні централі (ППК) малої і середньої місткості, датчики та модулі до них.
Дані системи зараз набирають все більшої популярності в застосуванні їх на об’єктах охорони «особистого майна» (квартири, дачі, будинки і т.п.).


Постараємося найближчим часом порівняти т.т.х. і ін. дані представленого обладнання.
Далі буде.

Жовтень 30, 2018